O Mnie

Wszystko co chcielibyście o mnie wiedzieć znajdziecie tutaj

 O Mnie

Na obcasach

Cześć! Jestem fotografem (nie fotografką). Długo nie potrafiłam głośno tego wyartykułować, ale myślę, że teraz do tego dojrzałam.

Z aparatem w ręce się nie urodziłam, nie jestem też córką żadnego artysty, po prostu na tyle pokochałam fotografię, że stała się ona częścią mojego ja. Miałam także szczęście, że los tak pokierował moim życiem, że mogłam swoją pasję przenieść na grunt zawodowy i teraz pracuję tworząc fotografie.

Tak, chyba mam już swój styl w fotografii. Chcę, żeby było prawdziwie
i naturalnie z uczuciem. Mam swoje ulubione miejsca do zdjęć, wiem, gdzie i o której godzinie jest dobre światło, w jaki sposób miejscem oddać klimat sesji. Tak naprawdę zdjęcia mogę zrobić w każdym miejscu. To ludzie i ich relacje są wtedy ważne, nie otoczka. Zdjęcia są dla Was,
o Was i to Wy macie być na pierwszym planie. Lubię ludzi, więc to także pomaga w tym, że sesje dzieją się same, bez wymuszania, ustawiania.
I uwierzcie mi, że ja też przy tym mam frajdę!

O Mnie

W kapciach

Prywatnie jestem mamą młodszej A. i starszego M. oraz małżonką ukochanego J. Nie lubię gotować, ale lubię jeść i mogę też sprzątać po tym, jak mój J. coś pysznego ugotuje. Lubię buty na obcasie, czekoladę
i ładne wnętrza. Notorycznie wydaję większość oszczędności na podróże i wcale nie przeraża mnie pakowanie w 3 bagaże podręczne 4 – osobowej rodziny.

Opinie

Ludzie mówią…

Cieszę się, jak mogę dla Was tworzyć fotografie. Wciąż nowi ludzie, nowe miejsca, pomysły – to wszystko mnie bardzo napędza do działania. Po oddaniu materiału zawsze z niecierpliwością czekam na Waszą reakcję. Nawet nie wiecie, jak te kilka dobrych słów dodaje energii i mobilizuje do tego, by dawać z siebie jeszcze więcej.

Wow! Świetne ujęcia! Gratuluję Weronika
Patrycja Ś.

Za każdym razem, gdy zerkamy na oprawione zdjęcia cieszymy się, że znaleźliśmy takiego fotografa.
Agnieszka J.

Polecam ! Przesympatyczna Pani fotograf z super podejściem do dzieci. Zdjęcia są śliczne.
Magdalena C.

Cudowna Pani fotograf z profesjonalnym,indywidualnym podejściem do klienta. Sesja mega sympatyczna, a efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zdecydowanie polecam :*
Monika K.

Z czystym sumieniem możemy polecić Fotografiarnię. Profesjonalizm i indywidualne podejście do Pary Młodej to znak rozpoznawczy.
Piotr B.

Super. Dziękujemy za nasze fotki… piękna pamiątka. Doszły i cieszą całą rodzinę.
Dorota Cz.